EST RUS ENG
 
 Prindi 
TOOTED
   
SEINALIISTUD ja LAELIISTUD
FASSAADI DEKOORID
TAPEEDID
LOODUSKIVI
  Graniit
  Marmor
MÖÖBEL
PADJAD
Orac Decor® Luxxus, moulding
 
       
 
Polarest Graniit
Orac Decor Decorest Disain
 
LOODUSKIVI
 
<emty>
     
 

Kivi on püsivuse ja jäävuse sümbol.

Ühe vanima ehitusmaterjalina tuntud looduskivi on aegade jooksul muutunud massiivsest, kandvast ehituskonstruktsioonist pinnakattematerjaliks.

Graniit, marmor, dolomiit ja paas annavad ehitisele dekoratiivsuse ning vastupidavuse nii ajale, kui ka moele. Kivi ei ole külm ega kőva materjal, kőik sőltub viisist kuidas seda kasutada. Looduskivi on tugeva iseloomuga materjal, tal on silmatorkav struktuur, ruumis kasutatuna dikteerib kivi üldise materjali- ja värvivaliku. Kivi hindab enda kőrval klaasi, puitu ja metalli, kuid on sobivaks kontrastiks ka pehmetele materjalidele.

Looduslikult kujunenud materjalina on kivi varjundirikas ja elava pinnaga. Valides looduskivist detaili vői miks mitte ka pőranda, vőite olla kindel, et olete ainueksemplari omanik.

  

Aja jooksul tasuvad esmapilgul ehk kallina näivale looduskivile tehtud kulutused end ära, sest kulumiskindla ja kergelt hooldatava kivi kasutusiga on aastakümnete pikkune. Kasutades looduslikku kivi on vőimalik saavutada ehedus ja terviklikus, mis paljude kaasaegsete materjalide puhul jääb vaid unistuseks. 

 

Lugupidamisega

Ahti Läheb

 
 
www kujundamine