EST RUS ENG
 
 Prindi 
TOOTED
   
SEINALIISTUD ja LAELIISTUD
FASSAADI DEKOORID
TAPEEDID
LOODUSKIVI
  Graniit
      Graniit näidised
  Marmor
MÖÖBEL
PADJAD
Orac Decor® Luxxus, moulding
 
       
 
Orac Decor Decorest Disain
Polarest Graniit
Decorest Disain www
 
Graniit
 
<emty>
     
 

GRANIIT 

Graniit pakub praktiliselt piiramatuid kasutusvőimalusi. Ta on tugeva mustri ja laia värviskaalaga (hallid, punased, pruunid, rohelised, sinised, mustad ning kőikvőimalikud kombinatsioonid) kőva, vastupidav ning esinduslik kivim.

Graniit sobib kasutamiseks nii interjööris kui ka eksterjööris, seda kasutatakse eelkőige ruumides, kus materjalilt nőutakse peale kauni pinna ka kulumiskindlust, näiteks ühiskondlike hoonete vestibüülides (10 mm, 13mm), mitmesuguste fassaadide katmiseks jne (20-40mm). Graniiti kasutatakse üha enam ka köögitasapindade materjalina (20 mm, 30 mm). Selline pind talub hästi niiskust ja mehhaanilist koormust.

Tänu heale soojussalvestusvőimele on graniitplaadid väga praktiliseks materjaliks pőrandaküttega ruumides, püsides sooja ja hubasena veel pikka aega peale kütte välja lülitamist, sest kivipind kogub soojuse kiiresti endasse ja loovutab seda aegamööda. Tänu eelpoolnimetatule on graniit soositud ka kaminate ja ahjude valmistamisel, kusjuures pinnaviimistluse vőib valida vastavalt vajadusele ja kujundusprintsiibile.

    

Loodame, et leiate alljärgnevast omale sobiva valiku. Lisainfo ja tellimine Tel. 50 47 587 

 
 
Soodsad kodulehed