EST RUS ENG
 
 Prindi 
TOOTED
   
SEINALIISTUD ja LAELIISTUD
  Orac MODERN - uus
  ULF MORITZ
  Orac Luxxus
  Orac Axxent
  Orac Basixx
  Enne ja pärast
  Orac Flex
  Kataloogid
  Paigaldus
  Nõuandeid ja nippe
  Sertifikaadid
  Liimid
FASSAADI DEKOORID
TAPEEDID
LOODUSKIVI
MÖÖBEL
PADJAD
Orac Decor® Luxxus, moulding
 
       
 
PolarestGrupp kohviuba purutee
Club147 piljard snooker
Orac Decor new
Orac Decor
Polarest Graniit
 
Liimid
 
<emty>
     
 

FX200 DECOFIX EXTRA Tugev ühendusliim liimimaks karniise ja liistusid üksteise külge.

KASUTUSMEETOD – Aeg avatuna on 30 min. Liigne liim eemaldada enne tahkumist (maksimaalselt 1 tund) atsetooni või sünteetilise lahustiga. Kuna liim paisub, siis vajadusel korrata 2-3 tunni möödumisel. Kui olete oodanud liiga kaua ning liim on juba tahkunud, saate ühenduskohti puhastada mehaaniliselt – nt pahtlilabida või spaatliga. Ülevärvitav peale 24 tundi.

NB! Sisaldab metaandiisotsüanaati. Kahjulik sissehingamisel, võib põhjustada sensibilisatsiooni. Ärritav silmadele, hingamisteedele ja nahale. Kokkupuutel nahaga pesta koheselt rohke vee ja seebiga. Kokkupuutel silmadega loputada rohke veega ning võtta ühendust arstiga. Vähese õhuliikuvusega ruumis kasutage respiraatorit.

 

FDP500 , FDP600 DECOFIX PRO  Ekstra tugev paigaldusliim interjööri karniisidele pikki vuuki täitmiseks ning viimistluseks. FDP 500 on aeglaselt kuivav liim, mis tagab pikaajalise kestva ühenduse ning on kõrge haardumisega. Seda on turvaline ja lihtne kasutada, ta on lahustivaba ning värvitav.

KASUTUSMEETOD – Kõik pinnad peavad olema puhtad, kuivad ja tolmuvabad. Eemalda kõik värvid ja muud seinakatted. Kanna liim ühtlaselt pikki karniisi, kui võimalik, siis liimisoonde. Paigaldamisel vajuta liim tugevalt vastu seina ja hoia positsioonis, et paigaldus oleks kindel. Värvida alles pärast tahkumist (24 h). Lõplik siduvus on saavutatud 48 kuni 72 tunniga.

PUHASTAMINE – veega

 

FDP700 DECOFIX HYDRO Kasutamiseks välitingimustes, niiskes keskkonnas ja probleemsetel pindadel.

OMADUSED – Tugev kumm, mis on vastupidav ilmastikule, UV-kiirgusele ning seenele. Kuivamisel ei kahane. Lõhnatu, värvitav.
KASUTUSMEETOD – Sobib kasutamiseks vahemikus +5o C kuni +40o C. Kõik pinnad peavad olema puhtad, kuivad ja tolmuvabad. Eemalda kõik värvid ja muud seinakatted. Liimi kandmisel pinnale kasuta sik-sak meetodit, üleliigne liim pese 10 min jooksul seebiveega maha. Pärast tahkumist (24 h) on värvitav vesiakrüül kattega.

PUHASTAMINE – Materjalilt: heleda alkoholiga, kätelt: seebiveega.

NB! Sisaldab amino-etüül-aminopropüül-metoksül-silaani ja Bissebkaati. Kasutada hästi ventileeritud ruumides. Võib põhjustada allergilise reaktsiooni. Vältida kontakti naha ja silmadega. Mitte neelata. 

 

 

Liim Decofix Extra FX200
Liim Decofix Extra FX200
Liim Decofix Extra FX210
Liim Decofix Extra FX210
Liim Decofix Hydro FDP700
Liim Decofix Hydro FDP700
 
Liim Decofix Pro FDP600
Liim Decofix Pro FDP600
Liim Paigaldamiseks Decofix Pro FDP500
Liim Paigaldamiseks Decofix Pro FDP500
Decofix Group
Decofix Group
 
 
Kodulehtede valmistamine